Forum administrativ-tehnic Prometeu

Asociaţia de întrajutorare a bolnavilor de Hepatita Cronica de Tip C
ASOCIATIA PROMETEU SI FORUMUL SUNT MOMENTAN IN REORGANIZARE
Acum este Mar Oct 24, 2017 9:53 am

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Forum închis Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: hepatita C
MesajScris: Lun Apr 12, 2010 9:08 pm 
Neconectat
copil
copil

Salut pe toti membrii acestui forum, v-am descoperit cam tarziu, vreau sa ma alatur si eu celor de pe acest forum,ma numesc Maria , sunt din Pascani , am fost depistata si eu cu virus C, in aprilie 2009, sunt pe lista de asteptare pt. tratamentul cu interferon, dar dupa cate am citit pe forum este destul de greu de dus pana la capat acest tratament si mii foarte teama ca nu o sa-l pot duce pana la sfarsit , viremia era de 2.200.000. A2 , F2 , fibroza 3, scor 6, a trecut un an de zile si inca nu am primit aprobarea, nici nustiu daca o voi primi pt. ca atunci cand am depus dosarul aveam varsta de 62 ani, si nu prea suntem luati in seama cei de vrsta mea, prioritate au tinerii, si asa e si firesc,dar dreptul la viata am si eu , am o activitate in munca de 35 ani, deci cu o contributie sociala substantiala, infine asta e tara in care traim si pe care probail o meritam,poate generatia nepotilor mei, cand vor fi mari or mai schima ceva in tara asta , infine , va doresc la toti sanatate si viremie nedetectabila , cu bine! Maria

Sus
 Profil E-mail  

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Forum închis Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]